/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Гройсман розповів, що він думає з приводу дефолту, який пропонує Коломойський

448

995 (2)

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 27 травня у коментарі журналістам висловив свою позицію з приводу імовірного дефолту, про який яро наголошує олігарх Ігор Коломойський. Гройсман впевнений від дефолту можуть постраждати насамперед самі українці.

«Навіть розмови про дефолт не додають стабільності, це шкідливо», – зазначив він.

За словами прем’єра, завдання української влади – сумлінно обслуговувати борги держави, Україна повинна підтримувати гарну репутацію країни, яка поважає свої обов’язки.«Дефолт – це глобальна криза, згадайте 90-ті роки. Я вважаю, що для українців криз уже достатньо. Від будь-яких дефолтів, які несуть за собою дуже серйозні наслідки, у першу чергу постраждають рядові українські громадяни», – зазначив Гройсман.

Головним завданням української влади він назвав сильну економіку.

На думку економічних аналітиків, Коломойський хоче у разі об’явлення дефолту скористатися ситуацією заради власного збагачення і по максимуму скупити цінні активи українських державних підприємств, які у зв’язку з інфляцією під час дефолту коштуватимуть дешево.

Нагадаємо, в інтерв’ю Financial Times, опублікованому 26 травня, український бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Україна не повинна боятися відмови від виплати зовнішніх боргів, і радить Зеленському не боятися дефолту та відмовитися від співпраці з МВФ.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

27.05.2019Схожі записи