/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Віталій Кличко запропонував Михайлу Саакашвілі йти разом на вибори

73
Віталій Кличко / Фото взято з відкритих джерел

Віталій Кличко / Фото взято з відкритих джерел

Лідер партії «УДАР» та мер Києва Віталій Кличко запропонував екс-президенту Грузії стати головою його партії і разом піти на дострокові Парламентські вибори. Про це Кличко заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

Таке рішення він прийняв у зв’язку з тим, що Мін’юст не хоче реєструвати політичну партію Михайла Саакашвілі «Рух нових сил».«Я бачив сьогодні звернення Михайла Саакашвілі, політичній силі якого створені перешкоди для участі у виборах. Тому я готовий підставити політичне плече. Упевнений, такий наш союз зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні, і разом ми маємо план змін і людей, які здатні його реалізувати. Я залишаюся лідером партії «УДАР», а Михайлу Саакашвілі пропоную стати головою партії «, — заявив Віталій Кличко.

При цьому Кличко підкреслив, що продовжить залишатися мером Києва, оскільки у нього ще є багато зобов’язань перед киянами, які він повинен реалізувати. «Я залишаюся мером столиці, щоб зобов’язання стали реальністю, так буде чесно і правильно. І ті зміни, які відбулися столиці, ми зробимо і в кожному місті, селищі та селі», — заявив він.

Наразі Михайло Саакашвілі ще не прокоментував пропозицію мера Києва.

05.06.2019


Реклама Google

Схожі записи