/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Провірять всіх. Держбюро розслідувань проаналізує, хто і як розпродавав військове майно з 1991 року

127
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Перша заступниця Державного бюро розслідувань України (ДБР) Ольга Варченко в інтерв’ю сайту «Цензор.НЕТ» повідомила, що вищезазначений контролюючий орган проводить розслідування щодо розпродажу військового майна України, починаючи з 1991 року.

«Ситуація з продажем зброї у Грузію за часів президентства Віктора Ющенка – це лише один з епізодів у величезному провадженні, де ми розслідуємо, як розпродавали військове майно і підривали обороноздатність держави протягом усієї історії української армії, починаючи з 1991 року. За період діяльності всіх міністрів оборони й усіх президентів. В інтересах слідства я не буду коментувати подробиці», – сказала вона.


Відповідаючи на запитання, чи буде Держбюро допитувати Ющенка й експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі, Варченко заявила, що слідство «визначиться з колом осіб, які підлягатимуть допиту, з урахуванням одержаних експертиз».

«Якщо говорити у двох словах, то уявіть собі карту України – і по колу в кожному регіоні стоять зенітно-ракетні комплекси протиповітряної оборони. Їх розташовували так, що вони створювали своєрідний купол, який не давав змоги атакувати нас із повітря. Тому для нас було найважливішим установити, яку саме техніку було реалізовано: списану чи все-таки ту, яка стояла на бойовому чергуванні», – підсумувала заступниця голови ДБР.

За словами Варченко, це питання Держбюро розслідувань уже з′ясувало, тепер «експертиза має це або підтвердити, або спростувати».

Про те, що ДБР України розслідує продаж зброї Грузії у 2005 році, стало відомо на початку травня цього року. Контракт між «Укрспецекспортом» та міністерством оборони Грузії на постачання озброєнь було підписано за підсумками домовленостей між Ющенком і Саакашвілі.

13.06.2019Схожі записи