/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У США підрахували, скільки мільйонів заробили дочка і зять Дональда Трампа за 2018 рік

62
Дональд Трамп, Іванка Трамп Джаральд Кушнер / Фото: forbes.com

Дональд Трамп, Іванка Трамп Джарельд Кушнер / Фото: forbes.com

Дочка і зять президента США Іванка Трамп і Джарельд Кушнер примножили свої доходи приблизно до $135,3 млн. Про це свідчать копії нових декларацій про доходи, які 14 червня опублікувала організація «Citizens for Responsibility & Ethics», яка займається моніторингом роботи державних органів в Сполучених Штатах, пише видання Forbes.

Документи, в яких представники влади повинні вказувати свої активи і доходи, показують, що завдяки великому інвестиційному портфелю дочка і зять Дональда Трампа в 2018 році стали багатшими на суму від $ 28,8 млн до $ 135,3 млн.

Цікаво те, що Іванка заробила від $ 1 млн до $ 5 млн на власному трастовому фонді, який вона заснувала.

У 2017 році вона задекларувала щонайменше $ 5 млн прибутку від трасту, який, за її словами, оцінюється більш ніж в $ 50 млн. У цьому році графу з його загальною вартістю Трамп заповнювати не стала.


Іванка також вказала $ 4 млн виручки від «готельного бізнесу», а саме від частки в 7,5% в готелі Trump International в Вашингтоні. Якщо в показнику не враховані витрати по цій частці власності, то реальна цифра може бути нижче. Справа в тому, що в формі потрібно вказати прибуток від інвестицій, однак ті, хто її заповнює, можуть вказувати виручку. Білий дім на запит Forbes не відповів.

В загальному за рік доходи Іванки стали трохи скромнішими, в той час як імперія нерухомості, якою володіє сім’я Джареда Кушнера, як і раніше приносить величезні суми.

Частки в девелоперських проектах принесли зятю Трампа в 2018-му році від $ 12 до $ 74 млн. Від організації Westminster Management, яка управляє 20 000 апартаментів у володінні сім’ї Кушнер, чоловік Іванки Трамп отримав $ 1,5 млн. Крім того, Кушнер — співзасновник стартапу в сфері нерухомості Cadre, який не так давно привернув увагу громадськості тим, що, за деякими даними, отримав через тіньову схему фінансування $ 90 млн. Цікаво, що від цього підприємства ніякого доходу задекларовано не було.

Частина, що залишилася інвестпортфелю подружжя, що складається з цінних паперів, облігацій, готівки рахунків і інвестицій в ринок нерухомості, принесла їм в минулому році від $ 9 млн до $ 49 млн. Колекція творів мистецтва, яка за деякими оцінками коштує від $ 5 млн до $ 25 млн, парі не принесла нічого.

15.06.2019


Реклама Google

Схожі записи