/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Зеленський похвалився досягненнями, що він встиг зробити за місяць

339
Каманда Володимира Зеленського / Фото: president.gov.ua

Каманда Володимира Зеленського / Фото: president.gov.ua

Команда Володимира Зеленського оприлюднила список досягнень чинного президента за перший місяць роботи на посаді.

Відео-перелік 20 «перемог» оприлюднили на сторінці команди у Facebook, про це повідомляє УП.

Серед досягнень президента називають те, що він відновив повноцінну роботу консультаційної групи у Мінську; запевнив міжнародних партнерів, що курс України на європейську інтеграцію незмінний; отримав від європейських лідерів підтримку позиції України щодо звільнення полонених та санкційного тиску на Росію; домовився про відновлення нормандського формату переговорів і дав чітко зрозуміти, що переговорів з сепаратистами не буде.


Також повідомляється, що президент подав до Верховної Ради 16 законопроектів, які обіцяв під час передвиборчої кампанії.

Щоправда, три з них («всеохоплюючий» закон про імпічмент; закон про покарання за незаконне збагачення чиновників, який передбачає конфіскацію неправомірно нажитого майна, та законопроект про скасування формули Роттердам + і її перетворення на Роттердам мінус) – винесли як три окремі досягнення.

Також у звіті про зроблену Зеленським роботу згадується те, що він розпустив Раду 8 скликання і почав процес «масштабного перезавантаження» системи влади; розпочав перезапуск судової реформи; презентував інвесторам стратегію відновлення Донбасу, починаючи з деокупованих територій, і розвіяв міфи про дефолт.

Також зазначається, що президент змусив погасити заборгованість із зарплати шахтарям; скасував обов’язковість шкільної форми; скасував драконівські штрафи за порушення правил роботи з готівкою, якими обкладали бізнес з 1995 року; остаточно врегулював використання мигалок та відкрив вулицю Банкову для людей.

Окремим досягненням Зеленського за перший місяць роботи його команда називає те, що президент встановив нову норму звернення до глави держави – на ім’я.

24.06.2019Схожі записи