/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Світ повинен знати правду. В прокат виходить фільм про жахіття голодомору в Україні

4332
Фільм "Ціна правди"

Фільм «Ціна правди»

28 листопада в український прокат виходить фільм «Ціна правди» спільного британсько-польсько-українського виробництва. У світовому прокаті фільм називається Mr. Jones. Головного героя грає відомий британський актор Джеймс Нортон.

Фільм розповідає про те, як у 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на “радянську утопію”, яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії.


Як склалася доля Джонса.

Всього через два роки після свого журналістського розслідування, у 30-річному віці, цей сміливий молодий чоловік під час поїздки до Маньчжурії (Китай) був викрадений і вбитий за дивних обставин. Швидше за все, все тими ж сталінськими вбивцями.

В інтерв’ю новинам «Інтера» у 2012 році, внучатий племінник Ґарета Джонса Найджел Коллі розповів про обставини смерті свого родича так: «У Китай Джонс прибув на запрошення німецького журналіста. Їм безкоштовно надали машину. І незабаром обидва стали жертвами викрадення. З британських архівів ми дізналися, що машина була зареєстрована на компанію, яка торгувала зброєю з СРСР. А німецький журналіст, якого незабаром звільнили, працював на Комінтерн».  Додамо, а значить – контролювався Москвою. «Він занадто багато знав про те, що відбувається», — сказав про смерть Джонса його колишній шеф, експрем’єрміністр Великобританії Ллойд Джордж.

23.11.2019Схожі записи