/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Путін у інтерв’ю італійській газеті назвав умови, що потрібно Зеленському зробити заради миру на Донбасі

567
Володимир Путін / Фото: lenta.ru

Володимир Путін / Фото: lenta.ru

Російський президент Володимир Путін дав інтерв’ю італійський газеті Corriere della Sera, яке було обумовлене у середу 4 липня. В ході розмови було підняте італійським журналістом і українське питання по урегулюванні війни на Донбасі. Володимир Путін відповів, що це питання можна вирішити, якщо президент України Володимир Зеленський почне виконувати свої передвиборчі обіцянки.

Журналіст зазначив, що після обрання Зеленського багато хто очікував «відлиги» у відносинах України та Росії, щоб дійти «до швидкого врегулювання конфлікту на Донбасі й налагодженню конструктивного діалогу». «Це можливо?» – запитав інтерв’юер.«Так, можливо, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборчі обіцянки, зокрема розпочне прямі контакти зі своїми співгромадянами на Донбасі й припинить називати їх сепаратистами. Якщо українська влада виконуватиме Мінські угоди, а не ігноруватиме їх», – відповів Путін.

За його словами, «примусова українізація, заборони на використання рідної для мільйонів громадян України російської мови, включно з викладанням у вишах і школах, розгул неонацизму, громадянський конфлікт на південному сході країни, намагання колишньої влади зруйнувати крихкий міжконфесійний мир – це лише мала частина непривабливої спадщини, із якою доведеться розбиратися новому президентові».

«Тому повторю: громадяни України чекають від Зеленського та його команди не декларацій, а реальних дій, змін на краще якомога швидше. І, звичайно, влада в Києві має нарешті зрозуміти, що загальним інтересам відповідає не конфронтація між Росією та Україною, а розвиток прагматичного співробітництва на основі довіри та взаєморозуміння. Ми до цього готові», – додав Путін.

04.07.2019


Реклама Google

Схожі записи