/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Прохання з впливового Офісу: Кличку дали вибір з двох прізвищ, з ким він має узгоджувати свою роботу

215
Віталій Кличко / Фото взято з відкритих джерел

Віталій Кличко / Фото взято з відкритих джерел

Віталій Кличко під час своєї прес-конференції 26 липня заявив, що команда президента Володимира Зеленського намагалася підпорядкувати його своїм людям – Андрію Вавришу, (один із найбільших забудовників столиці) чи Олександру Ткаченку (генеральний директор 1+1), повідомляє УП.

«У мене відбулася зустріч із керівником Офісу президента, мені потім поступив дзвінок – і пан Богдан заявив, що я повинен корегувати свої дії щодо процесів у місті з двома персоналіями – я можу вибирати, з тим чи іншим. Було озвучено прізвища Вавриш і Ткаченко. Цей дзвінок був десь два чи три тижні тому»На це Кличко запитав у Богдана, які офіційні посади мають ці люди, щоб брати участь у консультаціях.

«Після цього я також отримав дзвінок від пана Вавриша, ми зустрілися. Ми обговорювали можливість переїзду Офісу президенту з Банкової в «Український дім» на Європейській площі», – заявив столичний мер

Кличко нагадав, що «Український дім» не є власністю громади, а підпорядковується Державному управлінню справами президента.

Всі дії, які потрібно зробити для переїзду, – якщо потрібно буде допомогти, мерія зробить усе, щоб це відбулося якнайшвидше, Я це озвучив – більше я не зустрічався по цьому питанню», – заявив він.

На запитання щодо чуток про можливе висування гендиректора «1+1 Media» Олександра Ткаченка в мери Кличко відповів: «Він особисто мені це не заявляв».

26.07.2019Схожі записи