/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Шкода, що наші європейські партнери нас не почули і вчинили інакше — президент України

796
Володимир Зеленський / Фото: AFP/Scanpix/LETA

Володимир Зеленський / Фото: AFP/Scanpix/LETA

Президент України Володимир Зеленський розчарований рішенням Парламентської асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення російської делегації в ПАРЄ. Про це він написав у Facebook 25 червня.

«Розчарований рішенням ПАРЄ затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації. Минулого тижня я особисто обговорював це питання з президентом Франції і з федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона і пані Меркель, що повернення російської делегації в ПАРЄ можливо лише після того, як Росія виконає принципові вимоги асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули і вчинили інакше», — написав президент.

Він подякував українській делегації і делегаціям інших країн, які «мужньо боролися до кінця».

«Головним аргументом на користь повернення стали необхідність захисту прав людини і громадянина як вищих демократичних цінностей. Сподіваюся, що в питанні захисту демократичних цінностей ні у кого не було думок про цінності матеріальні. А ще хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблеї — організації, яка 70 років захищає верховенство права в Європі, — будуть відстоювати і вимагати іншого повернення — повернення полонених українських моряків», — наголосив президент.


25.06.2019Схожі записи