/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Володимир Омелян гостро відреагував щодо призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines

127
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Фейсбук 12 червня прокоментував нічне рішення Баришівського районного суду щодо припинення ліцензії авіакомпанії SkyUp Airlines.

«Вчора вночі ряд ЗМІ опублікували рішення Баришівського районного суду Київської області щодо призупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines. Памятаєте таку авіакомпанію?», — наголосив міністр.

За словами Омеляна, ще на початку створення компанії лунали погрози в адрес авіаперевізника, що цей український лоукостер довго не протримається.

«В 2017 році, коли її створювали, їй побажали «ана умрьот». В 2019, коли її флот налічує вже 9 сучасних Боїнгів і вона успішно виконує не лише чартерні, але й регулярні внутрішні та міжнародні рейси за дешевими цінами — побажання вирішили більше не відкладати?
Тим більше, політичний клімат сприяє», — зазначив очільник Міністерства інфраструктури.


Також Володимир Омелян наголосив, що районний суд немає жодної компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині. Це є прерогативою виключно адміністративного суду.

«Якби у нас було СБУ чи НАБУ, то вони би вмить з’ясували, як може позивач, яка має більше 30 адмін правопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем, отримати таке рішення і хто їй у цьому допомагав. Ми, до речі, це з’ясували за тиждень», — додав чиновник..

Також Омелян пригрозив, що допоки він є міністром відповідного відомства згадана транспортна компанія буде працювати.

«Поки я Міністр інфраструктури — SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує.
Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток.

Ми забезпечили вільну конкуренцію і чесні правила гри в авіації, в автобусних перевезеннях і на морі і ніхто та ніщо нас не зіб’є з цього шляху», — цитує сайт AFISHAR.

У зв’язку із ситуацією, яка склалася, Омелян звернувся до президента України.

«Володимир Зеленський, наберіть відомий номер і запитайте: «wtf is going on?”. І одразу можете запитати, коли до Дніпра буде літати дешево. І більше ніколи за цим номером не дзвоніть», написав Володимир Омелян.

12.06.2019


Реклама Google

Схожі записи