/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

На Закарпатті СБУ і ДБР вилучили рекордну контробандну кількість тютюнових виробів за всю історію України

151
Фото Служби безпеки України

Фото Служби безпеки України

У суботу 29 червня, Державне бюро розслідувань спільно із Службою безпеки України завершили успішну операцію, в ході якої було виявилено в закарпатському місті Мукачеві оптову базу із цигарками невідомого походження без акцизних марок.

Прес-служба ДБР стверджує, що під час обшуків, які відбулися 27-29 червня, була вилучена найбільша партія контрабандних цигарок в історії незалежної України. За попередніми підрахунками, вартість товару оцінюється на 70 млн гривень.

Слідчі дії проводилися в рамках кримінального провадження про незаконне ввезення на митну територію України цигарок, виготовлених в інших країнах, при сприянні співробітників правоохоронних органів. Тютюнові вироби продавалися на чорному ринку України, а також переправлялися далі контрабандою до Євросоюзу.

Санкціоновані обшуки відбулися спочатку на одному зі складів у Мукачеві, де знайшли ящики із цигарками таких марок, як Regina, D&B, Dubao, Continental. Поряд з цим приміщенням було 13 завантажених контрабандою вантажівок.

Ведеться слідство в рамках кримінального провадження за ч.1 ст.204 (незаконний оборот підакцизних товарів) та ч.1 ст.364 Кримінального кодексу.

 

29.06.2019


Реклама Google

Схожі записи