/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Акції на мільярди: Джефф Безос продав майже мільйон цінних паперів Amazon

119
Джефф Безос / Фото: forbes.com

Джефф Безос / Фото: forbes.com

Найбагатша людина в світі Джефф Безос продав майже мільйон акцій Amazon вартістю $ 1,8 млрд. За словами мільярдера, гроші будуть витрачені на його космічні проекти.

Джефф Безос продав трохи більше 900 000 акцій компанії з 29 по 31 липня. Згідно з документами, спрямованими компанією в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC), загальна вартість акцій склала $ 1,8 млрд, пише американський Forbes. Після сплати податків Безос отримає $ 1,4 млрд.Після продажу акцій мільярдер зберіг за собою звання найбагатшої людини в світі: його статки Forbes оцінив в $ 116 млрд, з яких близько $ 108 млрд припадає на акції Amazon.

Безос і раніше продавав акції Amazon великими пакетами, але остання угода, схоже, стала найбільшим його продажем акцій інтернет-ритейлера в грошовому вираженні.

У травні і листопаді 2017 року Безос продав акції Amazon на суму $ 1,7 млрд двома окремими угодами. Тоді ж на Космічному симпозіумі в США він заявив, що щороку він продає акції Amazon на $ 1 млрд, щоб фінансувати свою приватну аерокосмічну компанію Blue Origin.

02.08.2019Схожі записи