/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Американська преса повідомляє, що Трамп заради власної вигоди тиснув на Зеленського під час телефонної розмови

69
Президент США Дональд Трамп / Фото: pbs.org

Президент США Дональд Трамп / Фото: pbs.org

Напередодні зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, яка має відбутися 25 травня в Нью-Йорку, в американських ЗМІ з’явилася інформація про те, що під час телефонної розмови 25 липня Трамп тиснув на Зеленського з метою змусити його провести розслідування проти сина Джо Байдена.

«Він сказав йому працювати [з Руді Джуліані] по Байдену, і що люди в Вашингтоні хочуть знати, чи правда що Байден зловживав своїм впливом на Україну, будучи віце-президентом США», — цитує «Лівий берег» слова одного з джерел, наведених в американських ЗМІ.

В офіційному повідомленні прес-служби президента з приводу телефонної розмови Трампа із Зеленським йдеться, що президент США «висловив переконання, що оновлена ​​українська влада зможе … завершити розслідування корупційних справ, які стримувала взаємодія між Україною та США».Разом з тим, в інтерв’ю «Громадському», міністер закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що тиску з боку президента США Дональда Трампа на президента Володимира Зеленського під час телефонної розмови в липні не було.

Міністр вважає, що Україну намагаються втягнути в протистояння між республіканцями і демократами в США. За його словами, наша країна завжди намагалася цінувати допомогу від обох партій, що є гарантією стабільних відносин з США.

У відповідь на питання про те чи тисне на Україну американський лідер, Пристайко підкреслив, що «Україна — незалежна країна, у якої є свої таємниці».

«Ця бесіда була довгою, була дружньою, і вона стосувалася багатьох питань, часом на які треба було мати досить серйозні відповіді», — сказав Пристайко.

У свою чергу Джо Байден закликав офіс президента США оприлюднити стенограму телефонної розмови Трампа із Зеленським.

21.09.2019Схожі записи