/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Аваков відреагував на заяву Порошенка, що МВС працювали на виборах проти партії екс-президента

494
Арсен Аваков / Фото взято з відкритих джерел

Арсен Аваков / Фото взято з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відреагував на вислів Петра Порошенка в інтерв’ю Українській правді, що «поліція працювала на парламентських виборах проти нього», заявивши, що екс-президент і лідер партії «Європейська солідарність» бреше.

Про це Аваков написав на своїй сторінці в Facebook.

«Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього «була робота поліції». Поліція, як і МВС в цілому, не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну! На жаль, для Порошенка брехати — як дихати, і тому він програє», — запевняє глава МВС.Він висловив думку, що екс-президент «довів країну до такого емоційного стану», що люди захотіли повірити будь-якій чесній людині.

«Він, Порошенко, методично душив крихкі паростки надії в 2014 році, він в цьому винен. Багато що позитивне в ці роки відбувалося, не завдячуючи йому, а всупереч. Можна тільки уявити собі, чого б можна було досягти країні, якби він не сконцентрувався на боротьбі за влада і гроші … Мені його не жаль. жаль країну», — зазначив Арсен Аваков.

Також глава МВС підкреслив, що «скептикам і розумникам», «романтикам і досвідченим» нічого не залишається, як «бажати успіху Зе».

«І допомагати йому! Від простої людини до олігарха. Це прямі життєві інтереси кожного з нас. Інакше неуспіх команди нового президента — фрустрація / розчарування мас рознесе Україну. І на цю грань остаточної зневіри і надії поставила країну ця людина на ім’я Петро..» — додав Аваков.

Нагадаємо, Петро Порошенко в інтерв’ю Українській правді, опублікованому 29 липня, заявив, що під час парламентських виборів поліція вела роботу проти його партії «Європейська солідарність».

30.07.2019Схожі записи