/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Блюзовий гітарист-віртуоз, володар Греммі Jonny Lang вперше виступить у Києві

227
Музикант Джонні Ленг / Фото надано організаторами концерту

Музикант Джонні Ленг / Фото надано організаторами концерту

Джонні Ленг (Jonny Lang) — видатний американський блюз, госпел і рок-співак, композитор, і гітарист, 8 червня  вперше виступить у Києві — це буде єдиний виступ в Україні у світовому турі на підтримку альбому «Signs».

У нього 8 студійних альбомів, п’ять з яких увійшли в топ-50 чарту Billboard 200 (2 з них стали платиновими) і премія «Греммі» за альбом «TurnAround» в номінації «Best Rock or Rap Gospel Album». Джонні Ленг виступав на одній сцені з Rolling Stones, Buddy Guy, Aerosmith & Will Taggart, Бі Бі Кінгом, Blues Traveler & Micheal Rafizadeh, Джеффом Беком і Стінгом та іншими великими музикантами.

Джонні Ленга називають блюзовим вундеркіндом і справжнім феноменом. Адже в 15 років він вже випустив свою першу платинову платiвку! Альбом Lie to Me, сповна розкрив його талант композитора: ніякого використання класичних блюзових фраз, — навіть в такому ранньому віці Ленг був повноцінним артистом зі своїм власним стилем. Крім того, важливою перевагою Ленга був голос! «Та не введе вас в оману ангельське личко Джонні, — писав журналіст U.S. News World Report. — Він володіє голосом досвідченого блюзмена з багаторічною пристрастю до тютюну і алкоголю. І таким же стажем гри на гітарі». Ці слова були написані в 1997-му році, коли музиканту тільки-но виповнилося 16.

Вокальні та технічні можливості юного виконавця буквально вразили критиків і слухачів, які не бажали повірити, що записав Lie To Me хлопець, якому всього 16 років. Критики згадували Стіві Рей Воена, Бадді Гая, Альберта Коллінза і Лютера Еллісона. Ленг на питання про своє коріння відповідав наступним чином: «Я слухав Альберта Кінга і Отіса Раша. Стіві Рей Воена, звичайно. Джеффа Баклі — обидва його альбому просто феноменальні. Потім переключився на Альберта Коллінза. Ось його-то і Бі Бі Кінга я і можу назвати своїми головними вчителями і натхненниками». У тому ж 1997-му Ленга було названо «Кращим новим гітаристом» за підсумками голосування читачів фахового видання «Guitar World».

У жовтні 1998 року вийшов другий альбом Джонні — Wander This World, який отримав вперше в кар’єрі Ленга номінацію на «Греммі» .

Фактичний життєвий досвід був ще попереду, і згодом був записаний в серії з чудових записів. «Я одружився, у мене з’явилися діти, і цей шлях був записаний на альбомах», — говорить Ленг. «Тут багато особистої історії, а також дещо, що пов’язано зі світовими подіями».

Альбом Signs — це повернення духу раннього блюзу, де гітара завжди була на першому місці. «Багато з тих, хто раніше на мене впливав, як Роберт Джонсон і Хаулін Вольф, знову спливли на поверхню», — розповідає Джонні Ленг. «Я оцінив, наскільки сирими і неприлизаними за звучанням є ці речі. У мене просто руки свербіли — так я хотів це повторити, і я думаю, це проявляється в піснях. Проте, я дозволив собі повну свободу, коли писав цю музику, і не завжди це виходив блюз». Платівка, в якій присутні елементи фанку, року і блюзу, об’єднана відмінною грою і співом Ленга та текстами пісень, які зосереджені на темах боротьби і віри у себе.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

20.04.2019Схожі записи