/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Чeкаємо зі своїм піаніно: у мережі сталася словесна перепалка між Зеленським та Тимошенко

445
Фото: bbc.com

Фото: bbc.com

Глава парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропонувала команді президента України Володимира Зеленського призначити своїх людей на ряд посад в обмін на голосування «Батьківщини» за законопроекти «Слуги народу». Про це Зеленський написав 19 листопада в Facebook.

«Є дуже давня українська традиція. Раз на п’ять років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до діючого президента, імітуючи турботу про народ. Вчора подивився» Свободу слова «на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей , які «принесуть інвестиції». Хотів би, щоб всі ми були чесними до кінця.


Так, Юлія Володимирівна дійсно пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом про «Слугою народу» у Верховній Раді «, — написав президент.

Реакція на сказане Зеленського Юлії Тимошенко не забаралися, і вона відповіла на своїй сторінці у фейсбук.

«Хотілося б говорити з вами, Володимир Олександрович, про долю країни, але ви вибрали інший тон. Шкода … Тоді нагадаю вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським президентам здається, що вони взяли джек пот! А далі все за сценарієм … Ну ви в курсі … Словом, чекаємо вас на корпоративах … Можна зі своїм піаніно», — написала вона.


19.11.2019Схожі записи