/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Директор Google Сундар Пічаї відмовився від додаткової винагороди за свою роботу

111
Сундар Пічаї / Фото: AP

Сундар Пічаї / Фото: AP

За інформацією видання Bloomberg виконавчий директор компанії Google Сундар Пічаї другий рік поспіль відмовляється від винагороди за свою роботу у вигляді акцій, аргументуючи це тим, що він і так отримує високу заробітню плату.

Як повідомляє економічне видання, Пічаї обмежується зарплатою, яка становить $ 650 тисяч на рік (місячна оплата $ 54 166). Розмір і вартість пакета, від якого відмовився Пічаї, невідомі. Раніше топ-менеджер вже отримав сотні мільйонів доларів винагороди.

На думку аналітиків Bloomberg, директор Google відмовився від винагороди, щоб не викликати дискусії у суспільстві через високі зарплати топ-менеджменту компанії. Справа в тому, що технологічні компанії все частіше стають об’єктами критики через нерівності доходів високопоставлених і рядових співробітників.

На одному із загальних зборів співробітники дійсно питали керівництво, чому Пічаї отримує сотні мільйонів доларів, тоді як багато працівників не можуть дозволити собі жити в Кремнієвій долині.

Компанія Google відома щедрістю до талановитих співробітникам. У 2014 році до Пічаї перейшла частина обов’язків співзасновника компанії Ларрі Пейджа. Тоді він отримав пакет акцій вартістю близько $ 250 млн. На наступний рік, ставши виконавчим директором Google, він отримав акції ще на $ 100 млн. У 2016 році винагорода Пічаї склало майже $ 200 млн. Кілька років Пічаї був одним з найбільш високооплачуваних керівників компаній, нагадує Bloomberg. За час його роботи на цій посаді акції Alphabet (Google) виросли більш ніж на 50 відсотків.

30.05.2019Схожі записи