/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Етно-гурт «ДахаБраха» презентував відеокліп на пісню «Пливе човен» до фільму «Вулкан»

305
Стоп-кадр з відеокліпу "Пливе човен" етно-гурту "ДахаБраха" / Afishar.com

Стоп-кадр з відеокліпу «Пливе човен» етно-гурту «ДахаБраха» / Afishar.com

Популярний український етно-гурт «ДахаБраха» презентував відеокліп «Пливе човен» до кінострічки «Вулкан» режисера Романа Бондарчука. Вихід фільму в український прокат заплановано на 4 квітня поточного року.

У відео роботі кадри фільму чергуються з виконанням групою пісні на знімальному павільйоні. Герой стрічки «Вулкан», перекладач Лукас, який працює в Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Там він занурюється в життя із зовсім іншим розпорядком.

«Останнiм часом до нас приходить дуже багато пропозицiй пов’язаних з кiно. Знятися в епiзодi, написати саундтрек, або просто надати можливiсть використати фрагменти нашої музики. Але з купи запитів було одне цiкаве та нестандартне — озвучити трейлер нового фiльму Романа Бондарчука — Volcano / Вулкан. Роман — дуже талановита та обдарована особистiсть! Ми давно є прихильниками його документальних стрiчок i звичайно iдея зробити щось разом виглядала дуже привабливою. Наше завдання було переосмислити україньску народну пісню «Пливе човен», яка звучить у фiльмi. Складнiше за все виявилось знайти час у нашому щiльному графiку, але несподiванно час знайшовся, нам працювалося легко та натхненно. Коли композицiя була готова — ми з режисером Романом Бондарчуком та оператором Вадимом Ільковим встигли навiть зняти невеличке вiдео. Пiсня, кадри з «Вулкану» — наша спроба поштовху атмосфери зниклих свiтiв та пошуків давно загубленого щастя», — пише на своїй сторінці у Facebook гурт ДахаБраха.

«Вулкан» — фільм 2018 року, повнометражний ігровий режисерський дебют Романа Бондарчука. Світова прем’єра фільму відбулась 1-го липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де фільм брав участь в конкурсній програмі «На схід від Заходу». Стрiчка отримала декiлька найвищих фестивальних нагород, зокрема за найкращу режисуру на міжнародному фестивалі в Алмати. У березня 2019 року Роман Бондарчук був відзначений за фільм Національною премією України імені Тараса Шевченка.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

28.03.2019Схожі записи