/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Федеральна комісія з торгівлі США хоче оштрафувати Facebook на історично рекордну суму

109
Марк Цукерберг / Фото: The Guardian

Марк Цукерберг / Фото: The Guardian

Федеральна комісія з торгівлі США (FTC) має намір оштрафувати компанію Facebook на суму до $ 5 млрд за порушення конфіденційності, повідомляє The New York Times.

За даними видання, інформація про таку цифру з’явилася в квартальних фінансових звітах компанії. У Facebook заявили, що одноразові витрати в зв’язку з «поточним розслідуванням» FTC оцінюються на суму від $ 3 до 5 млрд.

Щоправда думки членів федеральної комісії розділилися з приводу розміру штрафу, про це написав The New York Times 4 травня. Також посилаючись на власні джерела, двоє з п’яти членів комісії заявляють, що крім фінансового стягнення потрібно, щоб Марк Цукерберг в майбутньому ніс особисту відповідальність у випадку, якщо такі порушення будуть повторюватися.

Переговори про штраф в зв’язку з порушенням угоди про недоторканність приватного життя користувачів велися кілька місяців між компанією Facebook і FTC. У 2011 році соціальна мережа пообіцяла вжити заходи для захисту даних користувачів після того, як розслідування виявило порушення прав при обробці даних.

Також в 2018 році Facebook знову розкритикували за неналежне поводження з даними, в тому числі за їх передачу Cambridge Analytica. У березні минулого року стало відомо, що остання через свій додаток в соцмережі збирала дані користувачів, які могли бути використані у виборчій президентській кампанії США в 2016 році і референдумі про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit).

Як відомо, найбільший штраф FTC здійснила проти іншої технічної компанії Google в 2012 році, який становив $ 22,5 млн. Тоді Google було оштрафовано за введення користувачів в оману через інструменти, які відстежували їх поведінку в мережі.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

05.05.2019Схожі записи