/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Французькі архітектори запропонували створити дах собору Нотр-Дам де Парі, який вироблятиме енергію

145
Новий проект реконструкції собору Нотр-Дам де Парі / Фото: vincent.callebaut.org

Новий проект реконструкції собору Нотр-Дам де Парі / Фото: vincent.callebaut.org

Французьке архітектурне бюро «Vincent Callebaut Architectures» представило проект реставрації собору Паризької Богоматері, який сильно постраждав через пожежу в квітні.

Проект називається «Palingenesis» (відродження). За задумом авторів, Нотр-Дам стане «будівлею з позитивною енергією, яке вироблятиме більше, ніж споживає».

Собор 2

Автори проекту запропонували зробити дах і шпиль зі скла, дуба і вуглецевого волокна. Покрівля буде виробляти електрику і тепло. На шпиль встановлять мідного півня, який раніше вінчав собор і вцілів після пожежі.

На даху Нотр-Дама реставратори пропонують розбити сад і город. Архітектори припускають, що ділянка зможе приносити до 21 тонни овочів і фруктів на рік, які будуть безкоштовно роздавати нужденним. Автори проекту висловили сподівання, що відновлений собор стане новим обличчям церкви в XXI столітті.

Собор 1

Нагадаємо, собор Паризької Богоматері загорівся ввечері 15 квітня. Вогонь знищив більшу частину покрівлі та шпиль, ліквідувати займання вдалося лише на наступний день. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що собор буде відновлений за п’ять років. Вперші дні після пожежі меценати Франції пожертвували загально понад $1 млрд на відновлення культурної пам’ятки Парижу.

Присоединяйтесь к нашей странице в Фейсбук 

12.05.2019


Реклама Google

Схожі записи