/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Генеральна прокуратура висунула підозру Ющенку щодо змови з Януковичем

172
Віктор Ющенко / Фото взято з відкритих джерел

Віктор Ющенко / Фото взято з відкритих джерел

Позафракційний народний депутат Сергій Лещенко у своєму «Телеграм-каналі» повідомив, що екс-президента України Віктора Ющенка Генеральна прокуратура підозрює у скоєнні злочину щодо змови з Віктором Януковичем, внаслідок якого останньому було передано у власність держмайно.

За словами нардепа, правоохоронці висунули підозру третьому президенту за ст. 191 ч. 5 Кримінального кодексу України, в межах справи «Межигір’я», яке було виведено з державної власності у 2007 році.


«Ющенко дійсно у змові з Януковичем це зробив, цілеспрямовано перевівши «Межигір’я» з ДУС у сферу відання Кабміну, який передав «Межигір’я» до статуту держпідприємства «Надра України», а те – вивело резиденцію з держвласності на користь фіктивної донецької фірми. Після цього Янукович почав будувати в «Межигір’ї» персональний рай», – зазначив Лещенко.

За його даними, підозру Ющенку надіслали поштою. Цю інформацію також підтвердила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Як повідомляє «Радіо свобода», 9 липня 2007 року президент Ющенко підписав таємний указ, котрим передав комплекс «Пуща-Водиця», на території якого було розташоване «Межигір’я», у користування тодішньому прем’єру Януковичу.

Того самого місяця Янукович видав розпорядження, яким передав резиденцію та ще 137 га НАК «Надра України». Незабаром «Надра України» уклали бартерний обмін із компанією «Медінвесттрейд», після чого уряд затвердив обмін резиденції на два будинки на Парковій алеї у Києві. Компанія «Медінвесттрейд», зі свого боку, продала придбану резиденцію компанії «Танталіт».

06.06.2019


Реклама Google

Схожі записи