/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Генпрокурор назвав народного депутата політичним скунсом і викликає на допит через «чорну касу» Януковича

284
Юрій Луценко / Фото: censor.net.ua

Юрій Луценко / Фото: censor.net.ua

Сьогодні 14 травня, генеральний прокурор України Юрій Луценко під час брифінгу назвав народного депутата Сергія Лещенка політичним скунсом, а також заявив, що йому можуть оголосити підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про так звану чорну касу (амбарну книгу) Януковича, пише УП.

Лещенко буде викликаний до слідчих і, ймовірно, йому буде вручено підозру за розголошення даних слідства у справі так званої «чорної каси Януковича», яка привела до втручання в американські вибори з української території», — сказав він.

«Журналісти не несуть відповідальності за розголошення матеріалів, але пан Лещенко як народний депутат, точно її понесе. Або він вкаже, хто йому злив інформацію, або буде відповідати самостійно», — додав Луценко.Також він назвав Лещенка «політичним скунсом», який разом з Артемом Ситником впливав на вибори у США у 2016 році, коли публікував інформацію про так звану «амбарну книгу Януковича» і про прізвище колишнього політтехнолога Партії регіонів і керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта у ній.

«У світі є така тваринка, яка називається скунс. Вона відома не розумовими здібностями, а лише тим, що може зіпсувати повітря настільки, що навколо неї не залишається можливості бути нікому з нормальних людей. Сергій Лещенко є саме таким прикладом такого політичного скунса», — сказав Луценко.

Народний Сергій Лещенко миттєво відреагував на заяви Луценка. Він вимагає від генерального прокурора якнайшвидше внести до Верховної Ради подання про позбавлення його депутатської недоторканності. Про це він сказав журналістам на ґанку парламенту 14 травня.

Нардеп пообіцяв особисто проголосувати за це подання.

Лещенко зазначив, що надасть усю необхідну інформацію щодо «чорної бухгалтерії» ПР під час допиту, який закликає зробити публічним.«З нетерпінням чекаю цей допит. Публічно звертаюсь до прокурора, слідчих, до самого Луценка дати дозвіл на трансляцію. Щоб не було перекручень. Не хочу, щоб допити переказувалися. Готовий до слідчих дій», – запевнив нардеп.

Стосовно образливих висловів генпрокурора Лещенко зазначив, що вони «лишаються на совісті» Луценка.

«Також сподіваюсь, вони будуть предметом дослідження з боку кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів», – зазначив нардеп.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

14.05.2019


Реклама Google

Схожі записи