/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Георгій Логвинський увійшов до списку кандидатів у депутати від Радикальної партії

226
Георгій Логвинський / Фото взято з відкритих джерел

Георгій Логвинський / Фото взято з відкритих джерел

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко 10 червня під час з’їзду партії у парку Шевченка представ список кандидатів в депутати до Парламенту. До дванадцятого номеру потрапив народний депутат від Народного фронту, віце-Президента Комітету з юридичних питань та прав людини Парламентської асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський.

«Моє ключове завдання – це перемога над бідністю і відновлення миру в Україні. Справедливого миру через перемогу, а не поразку, як пропонує нинішня влада. Ми в опозиції до Зеленського, ми в опозиції до політики поразки і капітуляції, і ми не дамо нікому в парламенті прийняти закони, які в українців заберуть мову, заберуть землю, легалізують терористів, легалізують особливий статус для Донбасу, легалізують реванш Москви», – заявив Олег Ляшко.


Одже, до першої десятки увійшли:

1. лідер Радикальної партії Олег Ляшко;
2. депутат Верховної Ради від Радикальної партії, голова комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк;
3. депутат Верховної Ради від Радикальної партії Андрій Лозовий;
4. заступник голови Чернівецької облради Інга Маковецька;
5. депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Іван Савка;
6. депутат від Радикальної партії Олег Авер’янов;
7. нардеп від Радикальної партії Сергій Скуратівський;
8. нардеп від Радикальної партії Дмитро Лінько;
9. нардеп від Радикальної партії Альона Кошелєва;
10. депутат Верховної Ради Віктор Вовк.

Друга десятка списку Радикальної партії має такий вигляд:

нардеп від Радикальної партії Олексій Ленський, депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Георгій Логвинський, нардеп від Радикальної партії Валерія Заружко, нардеп від Радикальної партії Олег Купрієнко, нардеп від Радикальної партії Денис Силантьєв, керівник Волинської обласної організації Радикальної партії Володимир Кравценюк, член Радикальної партії Сергій Свисталюк, представник Радикальної партії у Вінницькій області Олександр Качур, керівник хмельницької організації Радикальної партії Тетяна Зеленко, керівник житомирської обласної партійної організації Сергій Крамаренко.

10.06.2019


Реклама Google

Схожі записи