/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Гурт «Антитіла» порадували своїх фанів новим кліпом на пісню «Hello»

45
Гурт "Антитіла" / Фото: antytila.com

Гурт «Антитіла» / Фото: antytila.com

Популярний український гурт «Антитіла» представив відеокліп на композицію «Hello». Водночас відбулася презентація релізу шостого студійного альбому з однойменною назвою.

За сюжетом нового відео, головний герой повертається на Землю після ядерного апокаліпсису, щоб перевірити чи придатна вона для життя. Відзначається, що режисером і виконавцем головної ролі став учасник групи «Detach» Олексій Веренчік, фронтмент групи.

«Пісня «Hello» — це титульна робота з альбому, над якою ми дуже довго працювали. Більше 30 варіантів зведення і мастерингу, Тарас Тополя чотири рази переписував текст, щоб максимально передати ту емоцію і той посил, які — тут акцентуємо — вся Наша Команда вважала найважливішими. Тобто ми робили її такою, щоб вона повністю заслужила звання титульної композиції. Так, вона драматична. Так, вона доволі тривожна. Але це наше життя і це ті речі, про які ми не маємо права мовчати», — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці гурту у Фейсбук.

Новий альбом групи «Антитіла» «Hello» складається з десяти пісень. Серед них такі відомі композиції, як «TDME», «Лови момент», Lego і «Віріла» і шість абсолютно нових треків.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

13.04.2019Схожі записи