/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

І знову про соціологію…

1316

Afishar-OL-658x348

Рейтинг «Слуги народу» колишеться на хвилях електоральних вподобань, але пропрезидентська сила впевнено прямує до п’єдесталу з надписом «Лідер парламентських перегонів». Ех, зараз би отримати якусь гучну перемогу (на кшталт повернення з кремлівського полону українських моряків) і можна забути про підготовку майбутньої коаліційної угоди… Монофракція – наше всьо !!!

Потенційний виборець «Опозиційної платформи — «За життя» демонструє сталу прихильність цій політичній силі та віру в «дружню руку Кремля». Лідери платформи з неприхованим задоволенням потирають руки в очікувані сплеску рейтингу після «чудотворного повернення» з полону чотирьох громадян України та «отримання безлімітну» на черговому телеканалі.

ВО «Батьківщина» чи не єдина політична сила, яка може конкурувати з біло-блакитним табором у питанні прихильності свого електорату. Довіра виборця персонально до лідера партії Юлії Тимошенко та грамотна і тривала робота в регіонах завжди перетворюються в стабільний та прогнозований результат. Не може не позначитись на рейтингу і готовність «Батьківщини» взяти на себе відповідальність за долю держави, втілюючи в життя покроковий план дій для відродження України – Новий курс. Чого тільки варта обіцянка Юлії Тимошенко щодо здійснення відчутних змін у житті простих українців за перших 100 днів !!!

Обіцянка завести у парламент та владні кабінети нові обличчя додає рейтингу не лише зелено-жовтій партії, але й «Голосу». Нинішній виборець готовий беззаперечно повірити тим політикам, які демонструють прихильність тренду «новизни». Також не може не підкупати прогресивного виборця «Голосу» обіцянка представників цієї політичної сили обмежити термін перебування на посаді народного депутату щонайбільше двома каденціями поспіль.

А от для «Європейської солідарності» остання соціологія є приводом серйозно задуматись. Відчутні прорахунки при формуванні списку (мова йде про не включення до нього ряду реальних лідерів думок, які успішно пройшли партійний праймеріз. Натомість для корупціонерів та старих облич місця знайшлися), значно знижують віру виборця у те, що ця сила є прохідною і, відповідно, мотивацію взагалі йти на вибори. Ребрендінгу замало !!!

Опубліковано з дозволу автора

30.06.2019

 
Олег Лісний
Політолог

 


Реклама Google

Схожі записи