/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Єгор та Микита Зігура презентують проект Bifronte у Ніцці

191
Микита Зігура. Райський гранат

Микита Зігура. Райський гранат / Фото надане організаторами 

15 липня у галереї Des Dominicains (Франція, Ніцца) брати Зігура презентують експозицію BIFRONTE. Спільний проект вже демонструвався в Україні, Іспанії та Італії.

Один із ключових задумів – підкреслити, унаочнити глибинний внутрішній зв’язок, тонку діалогічність між їхніми підходами до пластичного мистецтва, втіленими у їх проектах.

Єгор та Микита належать до однієї академічної школи, створюють скульптури в спільній творчій майстерні в історичному центрі столиці, працюють над загальними проектами, що так чи інакше відображається у творчості кожного з них.

Єгор та Микита Зігура

Єгор та Микита Зігура

У Ніцці митці представлять свої роботи із проектів Welkin, AfterToday, Edem.

Скульптури Микити Зігури, виконані в унікальній інноваційній техніці аерографії, виступають яскравими медіумами між земними і небесними просторами, між людським і божественним, між сьогоденням і майбутнім. Його скульптура Райський Гранат (2017) позначає надію на мир між традиціями та поглядами і має на меті передати шанобливе ставлення до протилежних ідеологій.

Єгор Зігура. Awakening диптих (мініатюра) бронза, 2017

Єгор Зігура. Awakening диптих (мініатюра) бронза, 2017

Єгор Зігура прагне якомога докладніше дослідити античний спадок; окрім канонічних форм, скульптури у його виконанні наділені сучасними концептами та мають на меті висвітлити проблеми глобального суспільства: ідентифікація у мультикультурному світі, консюмеризм та екологічні загрози.

Галерея Des Dominicains знаходиться у самому серці Ніцци, на вулиці Saint-François de Paule, навпроти Opéra de Nice.

11.07.2019


Реклама Google

Схожі записи