/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Картину Клода Моне «Копиці» продали на аукціоні Sotheby’s за рекордні $ 110 млн

55
Клод Моне «Копиці» (1890) / Фото: instagram.com/sothebys

Клод Моне «Копиці» (1890) / Фото: instagram.com/sothebys

Картина французького імпресіоніста Клода Моне «Копиці» була продана у вівторок 14 травня в Нью-Йорку на вечірньому аукціоні Sotheby’s за рекордні 110,7 млн доларів при стартовій ціні в 55 мільйонів.

Таким чином, результат цього продажу перебив світовий рекорд попередньої роботи автора з цієї серії «Копиці сіна», яка була продана на аукціоні Christie’s в листопаді 2016 роки за 81,4 мільйона доларів.

Моне написав серію однойменних робіт після придбання будинку в Живерні в зимку 1890- 1891 років. Всього відомий імпресіоніст написав близько 25 таких творів і, тільки 7 з них зараз знаходяться в приватних колекціях. Всі  інші 17 робіт з цієї серії прикрашають зібрання відомих музеїв світу.

У кожній своїй роботі Моне показував світло і оточення однієї і тієї ж сцени, оскільки вони змінювалися в різний час дня, в різні сезони і в різну погоду.

Новий власник картини побажав залишитися інкогніто. Але, як правило, через певний час ім’я колекціонера стане відоме, оскільки важко скрити покупця від преси, який заплатив за полотно понад 100 мільйонів доларів.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

16.05.2019


Реклама Google

Схожі записи