/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Курт Волкер роз’яснив, чи зможе Україна вступити в НАТО, якщо на Донбасі йдуть військові дії

319
Сспеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер / Фото: bbc.com

Спеціальний представник Державного департаменту США Курт Волкер / Фото: bbc.com

Бойові дії на Донбасі викликають побоювання у країн-членів НАТО, проте ця ситуація не є перешкодою для руху України в Альянс.

Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту США в переговорах по Україні Курт Волкер, передає Укрінформ.

«Той факт, що Росія окупувала частину України і продовжує бойові дії в Україні, є предметом стурбованості, оскільки країни НАТО не хотіли б бути втягнуті в конфлікт. У той же час, ми можемо таким чином направити невірне послання Росії, мовляв, все, що вона повинна зробити — це атакувати країну, і ця країна не зможе вважатися кандидатом на вступ до НАТО», аргументує Волкер.«Я думаю, ми досить ясно дали зрозуміти: ми продовжуємо дотримуватися взятих в Бухаресті (на саміті НАТО в 2008 році) зобов’язань, що одного дня Україна стане членом НАТО. Ми хочемо працювати разом з Україною з тим, щоб відповісти на всі виклики, з якими вона стикається, щоб створити для неї якомога кращу позицію, щоб НАТО могло розглянути питання про розширення, коли Україна також буде до цього готова », — підсумував спеціальний представник Державного департаменту США в переговорах по Україні.

Курт Волкер також назвав події на Донбасі «гуманітарною катастрофою», адже найбільше страждає населення цих регіонів, що вимагає всієї можливої ​​підтримки і допомоги як з боку уряду України, так і від міжнародної спільноти.

28.05.2019


Реклама Google

Схожі записи