/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Лавров висунув головну умову Україні по припиненню війни на Донбасі

1452
Сергій Лавров / Фото взято з відкритих джерел

Сергій Лавров / Фото взято з відкритих джерел

Центральним умовою врегулювання конфлікту на Донбасі є прямий діалог Києва з «невизнаними республіками», заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю російському виданню «Аргументи і факти», опублікованому 17 липня.

Відповідаючи на питання, чи планує Росія офіційно визнати окуповані райони Донецької і Луганської областей, Лавров сказав: «Донбасу повинен бути наданий особливий статус, закріплений на постійній основі в Конституції України».«Вважаємо, що сьогодні необхідно зосередитися на втіленні в життя мінських домовленостей, затверджених резолюцією Ради Безпеки ООН і мають обов’язковий для виконання характер. Українське керівництво має «повернутися обличчям» до власних громадян: відмовитися від політики економічного удушення Донбасу, визнати право донеччан і луганчан говорити рідною мовою, відзначати свої свята, вшановувати своїх національних героїв», — заявив Лавров.

Він додав, що «без цього говорити про можливість відновлення довіри жителів «ДНР» і «ЛНР» до офіційного Києва, щонайменше, несерйозно».

«І, зрозуміло, абсолютно центральною умовою є налагодження змістовного прямого діалогу між Києвом і невизнаними народними республіками, як того вимагають мінські домовленості», — сказав російський міністр.

17.07.2019Схожі записи