/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Ми хочемо, щоб Росія простягнула руку новому українському керівництву — Майкл Помпео

261
Державний секретар США Майкл Помпео / Фото: cnn

Державний секретар США Майкл Помпео / Фото: cnn

У віторок 14 травня Державний секретар США Майкл Помпео зустрівся в Сочі з президентом Росії Володимиром Путіним, підсумки переговорів з’явилися на сайті Держдепу. За словами Помпео, сторони мають різні погляди на вирішення українського питання.

«У нас різні погляди на те, як повинне просуватися українське питання. І справа не в тому, щоб рухатися далі, мова йде про спроби знайти рішення, компроміс, місця, де є взаємний інтерес, щоб ми могли добитися прогресу в пошуку деяких з найбільш складних проблем», — зазначив Помпео.Цього ж дня перед зустріччю з Путіним Держсекретар зустрівся з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, з яким також обговорювалося українське питання.

«Ми хочемо, щоб Росія простягнула руку новому українському керівництву, щоб знайшовся вихід із ситуації. Ми також закликаємо російську владу звільнити представників екіпажу, які були захоплені в Керченській протоці», — сказав Помпео після зустрічі з Лавровим.

В той же час сьогодні 15 травня, помічник президента РФ Юрій Ушаков після зустрічі Путіна з Помпео заявив, що Україну на переговорах не обговорювали. Про це повідомляє Федеральне агентство новин.

Відповідаючи на питання журналістів, Ушаков підкреслив, що «українська тема не порушувалася».

За даними видання «Известия», сторони обговорили вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, сирійське врегулювання, КНДР, ситуацію в Афганістані, Лівії, Ірані і Венесуелі.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

15.05.2019


Реклама Google

Схожі записи