/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

На Алясці зафіксували масове вимирання лосося

195
Фото: cnn.com

Фото: cnn.com

Цього літа температура води в річках Аляски піднялася до рекордних показників, що призвело до масового вимирання лосося. Про це повідомляє CNN з посиланням на науковців.

«Вчені спостерігають за температурою течій навколо затоки Кука, на південь від Анкоріджа, з 2002 року. Вони ніколи не реєстрували температуру вище 24,5 градуса Цельсія. І 7 липня цього року в одній з течій на заході затоки температура води піднялася вище 27 градусів», — йдеться в повідомленні.


В кінці липня директор комісії по рибі Стефані Куїнн-Девідсон разом з групою вчених відправилася в експедицію на річку Койокук, після того як місцеві жителі повідомили про масове вимирання риби.

Вчені нарахували 850 мертвих особин лосося з ікрою, які не встигли дати потомство. Вони припускають, що загиблої риби може бути в десятки разів більше. Аналіз води не виявив збудників хвороб. Тому, вчені вважають, що загибель спричинило підняття температури води.

Куїнн-Девідсон зазначила, що ніколи раніше не чула про інциденти такого масштабу.

«Показники 2019 го вже перевершили цифри, які ми закладали для найгіршого сценарію на 2069 рік», — пояснила директор організації Захист затоки Кука.

18.08.2019Схожі записи