/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

На Банковій відреагували на ультиматум Зеленського

324
Петро Порошенко / Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко / Фото: president.gov.ua

В Адміністрації президента Петра Порошенка відкинули претензії новообраного глави держави Володимира Зеленського, заявивши, що для чинного президента прийнятна будь-яка дата інавгурації, яку призначить вищий законодавчий орган. Таке повідомлення з’явилося на офіційній сторінці АП у Фейсбук.

Також в команді Порошенко обурилися порівнянням Зеленського України з номером в єгипетському готелі і назвали передачу влади складним і відповідальним процесом, який Порошенко прагне провести, як це прийнято в демократичних країнах.

У зв’язку з цим Зеленському запропонували провести зустріч, не чекаючи інавгурації, щоб обговорити найважливіші питання життєдіяльності країни та інші питання, пов’язані з «передачею повноважень і відповідальності».

Водночас на Банковій вважають позитивним сам факт того, що обраний Президент порушив, нарешті, монополію Ігоря Коломойського на публічне формування порядку денного нової влади і хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію. Можливо навіть без консультацій із їхнім спільним адвокатом.

Нагадаємо, ввечері 10 травня, Володимир Зеленський звернувся до Петра Порошенка та Верховної Ради з приводу його інавгурації, а також попросив, діючого президента припинити зловживати своїми повноваженнями.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

10.05.2019


Реклама Google

Схожі записи