/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Невідомий заплатив рекорду суму за обід з мільярдером Уорреном Баффетом

113
Мільярдер Уоррен Баффетт / Фото: Bloomberg

Мільярдер Уоррен Баффетт / Фото: Bloomberg

Можливість пообідати в ресторані в компанії мільярдера Уоррена Баффета продали на аукціоні за рекордну суму, пише Forbes.

Аукціон, що проводився на інтернет-сайті eBay, завершився в ніч на суботу 1 червня. Переможець, який залишився невідомим, зробив ставку в розмірі $ 4 567 888. Це новий рекорд. Раніше за обід з «оракулом з Омахи» платили максимум $ 3,46 млн — така ставка перемагала двічі, в 2012 і 2016 роках.

Аукціон стартував минулої неділі з початковою ставкою $ 25 000. У торгах брали участь п’ять анонімних учасників. Вже у вівторок розміри ставок перевершили рекорд.Аукціон Уоррен Баффетт проводить уже 20 років. Сума зібраних за цей час грошей перевищила $ 33 млн. Всі кошти дістаються благодійної організації Glide, яка допомагає бідним та бездомним у Сан-Франциско.

За традицією переможець аукціону і мільярдер обідають в стейк-хаусі Smith & Wollensky в Нью-Йорку. Переможець може привести на обід друзів — до семи чоловік. Переможці часто вважають за краще залишитися анонімними, але не завжди. У деяких випадках багатомільйонна вартість обіду, як пише Financial Times, може вважатися «розумною інвестицією».

Наприклад, у випадку засновника інвестфонда Peninsula Теда Вешлера. Він два роки поспіль вигравав аукціон: спочатку в 2010 році, заплативши $ 2 626 311, потім в 2011-му, виклавши на аукціоні всього на $ 100 більше. Під час другого обіду Баффетт запропонував фінансисту роботу в своєму холдингу Berkshire Hathaway, і той погодився. У минулому році Баффетт назвав Вешлера в числі своїх потенційних наступників на посаді глави Berkshire Hathaway.

Баффетт займає третє місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes зі статком у $ 82,5 млрд.

Читайте«Я був ідіотом». Баффет жалкує, що не придбав акції Амазон раніше

01.06.2019


Реклама Google

Схожі записи