/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Нова пісня «Сонце» гурту «Васяян» зуміла зберегти молоде подружжя

745
Гурт "Васяян" / Фото: vasyayan.com

Гурт «Васяян» / Фото: vasyayan.com

Український гурт «Васяян» наприкінці літа записав нову пісню «Сонце», яка вже встигла позитивно вплинути на слухачів, а деяким допомогла навіть зберегти родинний союз.

Соліст гурту Василь Ковалів, який одночас і є автором пісень, завжди у своїх музичних творах підіймає соціальні питання нашої буденності. Традиційно і в цей раз, створивши пісню «Сонце», наголосив на проблемі збереження сім’ї, яка з кожним роком в Україні набуває все кричущих обертів. Причиною тому є різні соціально-економічні проблеми, з якими наша країна бореться останні десятки років.

На написання пісні автора надихнув виступ їхнього гурту у Києві, що проходив в червні на Майдані Незалежності, куди їх було запрошено на акцію в рамках Всеукраїнського фестивалю «Всі разом — за сім’ю».

«Спостерігаючи на наростаючу кризу української сім’ї, мені захотілося написати в легкій формі, лаунж-пісню «Сонце», яку супроводжуватиме м’яке атмосферне оранжування та приспів, що легко запам’ятовується. Слова в цій композиції я намагаюся підібрати такі, щоб ми спробували зрозуміти та сприйняти свою другу половинку такою, яка вона є. І якщо люди за темпераментом різні, то завжди можна із мінусів знайти свої плюси, як звучить у другій частині приспіву
«Світить сонце,
Сонце, світло в тобі,
Різні полюси — одні плюси», — розповідає соліст гурту «Васяян».

Пропрацювавши над аранжуванням та записавши пісню, звукорежисер потайки вирішив відправити музичну композицію своїй дружині, з якою вже тиждень не спілкувався, через чергову сварку, яка чуть не призвела до розлучення. Прослухавши сингл від коханого, просто якоюсь магічною силою, була розчулена, а образи, які тримала на свого чоловіка розвіялися, як пил. Ось така неймовірна історія порятунку молодої родини завдяки пісні.

21.09.2019Схожі записи