/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Парламент обрав наймолодшого прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Що про нього відомо

116
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук / Фото: president.gov.ua

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук / Фото: president.gov.ua

Верховна Рада в четвер проголосувала за кандидатуру нового прем’єр-міністра України. Ним став 35-річний Олексій Гончарук, який раніше обіймав посаду заступника керівника Офісу президента. Головні відомості з біографії нового прем’єра.

У серпні представники команди Зеленського назвали Гончарука одним з найбільш ймовірних кандидатів на пост прем’єр-міністра. Бізнесмен Ігор Коломойський підтвердив, що «Гончарук — в шорт-листі і один з фаворитів».Гончарук за освітою юрист, закінчив Інститут права МАУП, Академію держуправління при президенті, має диплом MBA Києво-Могилянської бізнес-школи.

Гончарук працював керуючим партнером в юридичній фірмі Constructive Lawyers, але одночасно був радником у міністра екології Ігоря Шевченка, першого віце-прем’єра Степана Кубіва.

Політикою Гончарук пробував зайнятися в 2014 році, але партія «Сила людей», від якої балотувався кандидат, не пройшла в парламент.

Після виборів президента в 2019 році Гончарук познайомився з Андрієм Богданом і був призначений в Офіс глави держави. Гончарук супроводжував Зеленського в поїздках, де обговорювалися питання юридичного регулювання і законотворчості.

Виступаючи в Раді, головними завданнями він назвав економічне зростання, відновлення «розбитої» інфраструктури, вирішення проблем житлово-комунального господарства, завершення війни на Донбасі і подолання корупції.«Перед новим урядом найважливіше завдання — економічне зростання, тому що всі проблеми, які я перерахував, вирішуються економічним зростанням. Нам потрібно рости. Рости не на 2-3%, а мінімум на 5-7% », — сказав він.

29.08.2019Схожі записи