/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Підняття ЗЕіміджу. Лобістська компанія опублікувала звіт про надання послуг Володимиру Зеленському на території США

346
Володимир Зеленський / Фото: ЕРА

Володимир Зеленський / Фото: ЕРА

Американська компанія Signal Group Consulting LLC, яка надає лобістські послуги бізнесменам та політикам по всьому світі, опублікувала звіт про роботу, яку було зроблено на території Сполучених штатів Америки і для Володимира Зеленського. Про це пише Голос Америки.

Як стало відомо із документів, які вищезгадана компанія подала для звіту до Міністерства юстиції США як цього вимагає діючий з 1938 року закон FARA (Закон про реєстрацію закордонних агентів США), Володимир Зеленський потребував лобістські послуги під час першого та другого турів президентської кампанії (правда тоді команда Зеленського категорично заперечувала існування такого контракту). За свою роботу компанія отримала гонорар в розмірі $60,000 та відшкодування витрат $9,371.80.Угоду за реєстраційним номером 6661 підписали у 3 квітня 2019 року. У додатках А і В вказано сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC та «Володимир Зеленський – Слуга Народу, за посередництва Маркуса Коена». Мета угоди: підняти «імідж» Володимира Зеленського – Слуги Народу.

Пункт 3, угоди свідчить: Маркус Коен має законні повноваження діяти від імені Володимира Зеленського – Слуги Народу. А 21 травня 2019 контракт офіційно був закритий.

Впродовж дії контракту Signal Group Consulting, LLC надавала послуги від імені іноземного клієнта Володимир Зеленський – Слуга Народу, через Маркуса Коена.

В додатку до звіту детально описуються все, що робила Signal Group, для Володимира Зеленського. Починаючи з 3 квітня, лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним Департаментом, мозковими центрами тощо. Предметом листів та дзвінків були домовленості про зустрічі. З деякими, як Конкресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів, зокрема, для надання «додаткової інформації про візит Зеленського і представників його партії».

Повідомляється про «зустріч/екскурсію» у Білому Домі 17-го квітня. (Того ж дня на офіційній Фейсбук сторінці Команди Зеленського опубліковано заперечення про їхній зв’язок з лобістами).Також Signal Group контактувала з медіа організаціями CNN та Washington Post, але повідомлень про інтерв’ю немає.

Цікавий також додаток про витрати, які мали американські лобісти обслуговуючи контракт з Володимиром Зеленським. Зокрема 16 квітня вони звітують про вечерю в одному з Вашингтонських ресторанів на суму $1,912.90 та чималі витрати на таксі та лімузин. Останнім рядком, навіть включити витрати на горнятко кави у готелі Sofitel на $7,60.

Загалом, за організацію дводенного візиту української делегації у Вашингтон і консультативні послуги у квітні – травні 2019 року, Signal Group отримала від Маркуса Коена оплату за свою роботу плюс відшкодування витрат на загальну суму $69,371,80.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

02.08.2019Схожі записи