/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Президент Зеленський говорить про оновлення влади, а люди Гройсмана та однопартійці Порошенка лізуть до неї через всі можливі шпарини

471

photo_2019-11-09_17-10-34

П’ятого листопада цього року відбулося засідання Комісії вищого корпусу влади, яка прийняла рішення про визначення переможців конкурсу на посаду Голови агентства Державного резерву. Серед кандидатів поданих на розгляд Кабміну людина з оточення колишнього прем’єр міністра Володимира Гройсмана — Грановський Олександр  Володимирович та член БПП, начальник юстиції міста Києва — Куценко Станіслав Ігорович, який балотувався до Верховної Ради по списках партії Блоку Петра Порошенка.

Поряд з цим, проглянувши декларацію Грановського Олександра Володимировича, впадають в очі з десяток  різних фірм до яких він має відношення чи як засновник, чи як співзасновник, або ж де він є директором.

Зазначені фірми з’являлися часто при відмиванні коштів державного бюджету при Прем’єрстві Володимира Гройсмана. Навіть серед них в переліку є електронна біржа.Але з огляду заробітків, які зазначені Грановським О.В., всі ці товки мають ознаки фіктивності, а не реального підприємництва. Оскільки собі як директору він сплачував менше мінімального заробітку встановленого законодавством України.

Тобто такий собі чоловік з десятком печаток різних фірм під різного роду задачі, саме і був потрібен попередній владі.

На сьогодні цей персонаж має всі шанси очолити стратегічний об’єкт України — Держрезерв.

Виходить що вже нова влада має намір своїми ж руками запустити до державних резервів людину своїх попередників, яка досвідчена в питаннях розбазарення державних коштів тим паче вже його рівень гідний деребану державних резервів в особливий період агресії з боку Росії.

Натомість під керівником міської юстиції паном Куценком Станіславом Ігоровичем схоже «горить крісло», тому він подався на всі «ласі посади» на які Кабміном було оголошено конкурси. Певно з надією хоч кудись прослизнути, щоб не залишитись без годівниці.

Виходячи з вищезазначеного так хочеться запитати нових очільників держави, куди ж дивляться їхні  спецслужби і інформатори? Чому знову вертаються через різні схеми і домовленості попередники, яких обіцяли всіх змінити?


09.11.2019Схожі записи