/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Рекрутинговий сайт HeadHunter можуть оцінити на IPO майже в $ 700 млн

73
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Найбільший в пострадянському просторі російський рекрутинговий сайт HeadHunter розмістить свої акції на Nasdaq у США. Загальна оцінка компанії складе майже $ 700 млн. Торгуватися цінні папери почнуть на біржі з 9 травня під тікером HHR.

HeadHunter оголосив, що розмістить на біржі Nasdaq 32% (16,3 млн акцій) капіталу у вигляді американських депозитарних акцій, по верхній межі діапазону — $ 13,5 за акцію.

З доступної інформації випливає, що розмір IPO складе $ 220,1 млн, а вартість всієї компанії — $ 675 млн. Розмір розміщення з урахуванням опціону для банків-організаторів — $ 253,1 млн.

Виручені в ході IPO гроші отримають власники ресурсу: акції продають фонди Highworld Investments (у нього 59,99% акцій) і ELQ Investors VIII (інвестиційний підрозділ Goldman Sachs Group, у нього 40%).

Джерело, близьке до організаторів IPO, повідомило російський Forbes, що акції отримали «неймовірно високий попит з боку американських інвесторів»: попит більш ніж в десять разів перевищив пропозицію.

Також у компанії вважають, шо одним з найбільших ризиків є політичний: ставлення до компанії може змінитися, якщо зміниться ставлення до країни.

09.05.2019


Реклама Google

Схожі записи