/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

«Рейтинг» про рейтинги, або що буде далі

1255

Afishar-OL-658x348

«Слуга народу» поступово втрачає своїх прихильників. Не критично, але системно. А що тут дивного? Незрозумілі призначення в Одесі та на Донеччині, дивна заява про бажання залишити Володимира Гройсмана керівником уряду після виборів (читай — збереження і продовження політики Порошенка в усьому), непрозора та місцями скандальна «процедура відбору» мажоритарників тощо. На тлі цього все примарнішою видається мрія про заведення до парламенту монофракції. Треба буде домовлятися!

«Опозиційна платформа — «За життя» (ОПЗЖ) демонструє позитивну динаміку і потенціал для росту своєї підтримки на Сході нашої країни, активно залазячи в город «Слуги Народу». Крім того невтомно перевіряє на міцність нервову систему пересічних українців, вдаючись до все нових і нових спроб розгойдати ситуацію в Україні. Чого тільки варті плани одного з підконтрольних цій політичній силі каналів провести телеміст з країною агресором.

У свою чергу «Європейська солідарність» вміло користується «пасами» ОПЗЖ, намагаючись в чергове використати атмосферу страху для збору якомога більшої кількості голосів заляканих виборців. На цьому фоні Порошенко знову (так як і на президентських виборах) постає в образі єдиного можливого захисника народу. Проте у цій ситуації опоненти п’ятого президента можуть звинуватити і звинуватять його у кулуарних домовленостях з Кремлем та Медведчуком, а це в свою чергу може негативно відбитися на рейтингах «Європейської солідарності».

«Голос» Вакарчука остаточно закріпився в п’ятірці лідерів і продовжує демонструвати позитивну «динаміку росту». Головним питанням залишається: «Яким фінішує «Голос»?». Від цього залежатиме доля (вірніше склад) майбутнього коаліції.

Якщо ситуація і надалі збереже таку динаміку «Батьківщина» без сумніву стане цементуючою частиною майбутньої коаліції: «Слуга народу» — «Голос» — «Батьківщина». Зрозуміло, що без досвідчених професіоналів «новим обличчям» в політиці важко буде за перших 100 днів відчутно змінити ситуацію в державі. Більше того, глава уряду Юлія Тимошенко зможе остаточно зруйнувати практику заміни реальної роботи демонстрацією безкінечних піар-шоу. На шоу вже не залишилося часу!


08.07.2019

 
Олег Лісний
Політолог

 


Реклама Google

Схожі записи