/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Розхлябаність і розхитаність на території Росії — Лукашенко

369
Фото: reuters.com

Фото: reuters.com

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з журналістами в суботу 11 травня заявив, що його країна зазнала мільйонних втрат через надходження забрудненої російської нафти і росіяни «не повинні заперечувати цей величезний збиток». Пише газета День, посилаючись на агенцію Белта.

За словами Лукашенка, Білорусь назве суму збитків від надходження забрудненої нафти в нафтопровід «Дружба» після ревізії нафтопереробних заводів.

«Розхлябаність і розхитаність на території Росії (а це тисячі кілометрів) — і величезна труба була забруднена отруйною нафтою», — поскаржився Лукашенко журналістам.

«Ми недоотримали певний прибуток, валютну виручку, транзит — через них ми величезні гроші втратили. Це сотні мільйонів доларів», — додав глава Білорусі.Лукашенко пояснив, що питання конкретної суми і механізму компенсації втрат білоруській стороні від поставки неякісної російської нафти з президентом Росії не обговорювалося. Проте, за його словами, Владімір Путін в публічних виступах визнавав наявність шкоди.

«Він розуміє, що треба збиток компенсувати. Він сам сказав, що це величезні втрати для Росії, іміджеві втрати. А в центрі цього збитку лежить Білорусь. Ми найбільше втратили від цього. Він публічно визнав, що це величезний збиток. Який? Фахівці порахують. Думаю, росіяни не повинні це оскаржувати. Що, ми з росіянами підемо судитися з цього питання? Думаю, ми розберемося, хто кому що винен», — упевнений Лукашенко.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

12.05.2019


Реклама Google

Схожі записи