/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Савік Шустер хотів би почути правду від Порошенка про Іловайськ — ЗМІ

481
Журналіст Савік Шустер / Фото взято з відкритих джерел

Журналіст Савік Шустер / Фото взято з відкритих джерел

Журналіст і телеведучий Савік Шустер в інтерв’ю головному редактору видання «ГОРДОН» Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна» розповів, що чинний президент України Петро Порошенко програв вибори через трагічні події під Іловайськом Донецької області в 2014 році.

Також він хотів би почути від Петра Олексійовича правду, чому українське військо зазнало таких непоправних втрат.

«Це людина, яка є частиною історії України, він прийняв країну в дуже складних умовах. Єдине, що я, як військовий кореспондент, як людина, яка провела багато часу на всяких війнах, хочу, щоб він розповів правду про Іловайськ. Тому що я вважаю, що він несе за це відповідальність. Я вважаю, що він програв вибори через це», — заявив Шустер.

За словами телеведучого, він готовий взяти інтерв’ю у Порошенка.«Якби у мене була можливість взяти інтерв’ю у президента України Петра Олексійовича Порошенка, я б йому сказав, що хочу поговорити про Дебальцеве і Іловайськ. Для мене це дуже важливо і, думаю, для народу України теж. Це питання номер один: що сталося, чому це сталося, навіщо ви вирішили проводити парад, кому це потрібно було?

Цього я не розумію. Чому дані про коридор виявилися у російського генштабу? Я можу повірити чому завгодно. Я можу вірити начальнику Генштабу Збройних сил України Віктору Муженко, який каже: а як ми могли вивести людей, якщо не дали б їм коридор? Це теж правда. Ось про це я хочу почути, тому що це важливо,» — додав Шустер.

Нагадаємо, журналіст Савік Шустер повернувся в Україну 6 травня, він прилетів в аеропорт «Бориспіль» рейсом «Рим – Київ». Шустер  журналістам розповів, що в Україну прибув ненадовго — можливо, на тиждень.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

13.05.2019


Реклама Google

Схожі записи