/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Сьогодні Оболонський суд може покарати Зеленського

449
Володимир Зеленський / Фото: youtube.com/sluga95

Володимир Зеленський / Фото: youtube.com/sluga95

У понеділок 13 травня, в Оболонському районному суді Києва будуть слухати справу новообраного президента Володимира Зеленського. Слухання стосуються адміністративного порушення, а саме поведінки Зеленського в день виборів на дільниці для голосування.

Нагадаємо, 21 квітня на виборах у другому турі президента України Зеленський проголосував в кабінці, потім вийшов до журналістів і продемонстрував на камери заповнений бюлетень. Поліція в той же день склала адміністративний протокол. Тепер суду належить визначити міру покарання за порушення норм про  агітацію в день волевиявлення.

Нагадаємо, покарання за порушення таємниці голосування передбачає штраф до 5100 гривень. В особливо резонансних випадках законом передбачена кримінальна відповідальність — обмеження волі на строк до трьох років.

Слухання призначені на 12.45. Розглядати справу буде суддя Оболонського районного суду Владислав Дев’ятко. Цей суддя відомий тим, що розглядав справу колишнього президента Віктора Януковича.Оновлено

Оболонський районний суд виписав штраф у розмірі 850 грн новообраному президенту Володимиру Зеленському. Відповідне рішення прийняв суддя Владислав Дев’ятко.

«Суд постановив Зеленського визнати винуватим та застосувати до нього адмінстягнення в розмірі 850 грн», — постановив Дев’ятко.

За словами судді, Зеленський передав у суд звернення із заявою про проведення засідання без нього.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук


13.05.2019


Реклама Google

Схожі записи