/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

США закликає Росію видати правосуддю найманців, які збили пасажирський літак над Донбасом — Помпео

50
Держсекретар США Майк Помпео / Фото: Reuters

Держсекретар США Майк Помпео / Фото: Reuters

У США вітали оприлюднення імен причетних до краху літака MH17 на Донбасі в 2014 році, і закликали Росію видати їх правосуддю. Про це йдеться в заяві державного секретаря США Майкла Помпео, опублікованому на сайт відомства.

«Це важлива віха в пошуках правди, і ми як і раніше впевнені в професіоналізмі і здатності голландської системи кримінального правосуддя притягати до відповідальності винних справедливим і неупередженим чином. Ми повністю підтримуємо роботу влади Нідерландів і Об’єднаної слідчої групи незалежного кримінального розслідування, проведеного Нідерландами, Австралією, Бельгією, Малайзією і Україною», — йдеться в повідомленні.

Помпео нагадав, що всі підозрювані були представниками незаконних збройних формувань на Донбасі, яких підтримує Росія.

«Ми закликаємо Росію поважати і дотримуватися резолюції 2166 Ради Безпеки ООН і забезпечити можливість всім підозрюваним, які на цей час в Росії, постати перед судом», — зауважив Помпео.

Нагадаємо, Boeing 777, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий російськими бойовиками 17 липня 2014 року поблизу Тореза Донецької області. Загинули всі 298 чоловік, які знаходилися на борту.

20.06.2019Схожі записи