/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Стало відомо, скільки разів українці скористалися безвізом з ЄС за два роки

104
Фото: fotolia.com

Фото: fotolia.com

Громадяни України, які мають біометричний та звичайний (з візою) закордонні паспорти зробили понад 33 млн поїздок в країни ЄС і Шенгенської зони за два роки дії безвізового режиму з Європою. Про це 11 травня повідомила прес-служба представництва України при ЄС.

«З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інших розвиток», — йдеться у повідомленні представництва України при ЄС.

«Безвіз успішно працює. Громадяни України здійснили понад 33 млн поїздок в країни ЄС і Шенгенської зони. У тому числі перевагами безвіза скористалося понад 2 млн українських громадян», — відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, 11 травня 2017 року Рада Європейського союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок для громадян України. Через місяць безвізовий режим вступив в силу.

За інформацією МЗС, зараз Україна має безвізовий режим більш ніж із 100 країнами світу.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

12.05.2019


Реклама Google

Схожі записи