/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Святослав Вакарчук: «Майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє — це не прикол»

289

Святослав Вакарчук

Соліст  та лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук закликав українців голосувати відповідально та з розумом, а не «по приколу», на виборах президента України. Про це він написав 27 березня на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.  

«Ось і настав час, коли ми з вами повинні виконати наш громадянський обов’язок: проголосувати на виборах президента. Відмовившись балотуватися на вищий пост в державі, я не відмовляюся від своєї відповідальності за долю країни. Я не збираюся стояти осторонь. Я не маю права мовчати. ​​Саме тому сьогодні, за кілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитися з вами тим, як буду голосувати я. Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. майбутнє — це не прикол», — написав Вакарчук.

За його словами, «перемога — це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайп».

«Вибори президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно вибирати. Пам’ятайте про це. Голосуємо відповідально! Голосуємо не «по приколу». Не будемо вбивати мрію», — додав Вакарчук.

 

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

27.03.2019Схожі записи