/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Таємне стає явним. Розвідка США оприлюднила свою версію ядерного вибуху в Росії

257
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

Таємничий смертоносний вибух в Архангельській області на півночі Росії, який привів до витоку радіації, стався, коли російські військові намагалися підняти раніше втрачену ракету з ядерним зарядом з дна океану. Про це йдеться в звіті американської розвідки, повідомляє CNBC з посиланням на осіб безпосередньо знайомих зі звітом.

«Це не був запуск зброї, проте це була місія, щоб врятувати втрачену під час попередніх випробувань ракету», — цитує CNBC слова особи, знайомого зі звітом розвідки, повідомляє «Голос Америки».У той же час виконуючий обов’язки постпреда Росії у Відні Олексій Карпов заявив, що випробування і вибух під Северодвінську були пов’язані з розробкою зброї в зв’язку з виходом США з договору по ПРО.

«Стався вибух на одному з суден, які брали участь у піднятті ракети, і це спричинило реакції в ядерному заряді ракети, і стався витік радіації», — цитує CNBC інформацію ще одного джерела.

Вибух, в результаті якого загинуло п’ять вчених і був зареєстрований підвищений рівень радіації, стався 8 серпня. Світові ЗМІ висловлювали припущення, що росіяни могли проводити випробування нової ракети «Буревісник», розробку якої просуває президент Росії Володимир Путін.

31.08.2019Схожі записи