/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Телеканал Порошенка купив квартиру родині гірника, який загинув на Львівщині

366

03_06_11-1

У понеділок 3 червня телеканал «Прямий», який приписують екс-президенту Петру Порошенку, заявив про те, що з їхнього бюджету було придбано квартиру сім’ї загиблого гірника Михайла Павлика.

«Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання. Трикімнатна квартира площею 72 кв. м знаходиться в місті Червоноград на вулиці Сокальська», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в ніч на 29 травня на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» у селі Сілець Сокальського району Львівської області стався обвал породи, загинуло двоє гірників — Михайло Турко та Михайло Павлик. У 48-річного Михайла Павлика залишилося дружина та троє дітей — два хлопці 16 та 15 років і 8-річна донька.

Як відомо, купити житло для сімей загиблих гірників телеканалу запропонував президент Зеленський під час візиту до Львівської області, де він вступив у суперечку зі співробітницею Прямого Ольгою Зеліско.

Журналістка «Прямого» Ольга Зеліско поділилася враженням після зустрічі з новоселами: «Дуже тішусь, що пані і троє дітей матимуть своє житло після трагічної смерті батька на шахті «Лісова». Цей псевдоконфлікт з президентом, який роздули боти на фейкових сайтах, показав, хто є хто. Президент обіцяв, а «Прямий» канал зробив.

Я горда, що канал «Прямий», на якому я працюю, показав свою людяність, а не пусті розмови» — розповіла Ольга Зеліско.

03.06.2019


Реклама Google

Схожі записи