/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У Берліні запропонували несподівані нові рішення по наведенню порядку на Донбасі. Українська сторона не проти

736
Бундестаг ФРН / Фото взято з відкритих джерел

Бундестаг ФРН / Фото взято з відкритих джерел

На цій неділі в німецькому парламенті обговорили доповнення до Мінських домовленостей по Донбасу, серед яких — тимчасова заміна «урядів» так званих ДНР і ЛНР міжнародною адміністрацією, пише gazeta.ua.

З пропозицією про міжнародну адміністрацію виступила член зовнішньополітичного комітету Бундестагу від фракції ВДП Рената Альт.

«Мінські угоди фактично мертві. Для мене було важливо дати новий імпульс з тим, щоб процес знову прийшов в рух», — вважає вона.

Політик упевнена, що проблема полягає не тільки в небажанні Росії робити кроки назустріч врегулювання конфлікту, але і в структурних вадах мінських домовленостей.

В її фракції запропонували доповнити мінський протокол термінами, розстановкою пріоритетів і наслідками за бездіяльність. Також німецькі політики наполягають на встановленні контролю ООН над російсько-українським кордоном і виведення з Донбасу всіх цивільних і парамілітарних збройних груп.

Що стосується перехідної цивільної міжнародної адміністрації, то, на думку фракції, в її завдання входили б підготовка і проведення вільних виборів на цих територіях. Також тут запропонували впровадити на окуповані території поліцейську місію Євросоюзу.

«Необхідний оперативний підрозділ, який би разом з українською поліцією забезпечував підтримку громадського порядку. Це дозволило б підвищити довіру жителів сходу України до державних правоохоронних органів», — додала Альт.

На рішення німецького парламентарія схвально відреагував український посол в Німеччині Андрій Мельник, написавши у Твіттер.

«На слуханнях у Бундестазі, ініційованих фракцією Вільних демократів, підтримав нову ініціативу лібералів щодо активізації мирного процесу на окупованому Сході України: чекаєм на обговорення в Комітеті і пленумі».

Також він подякував пані Ренаті Альт за ініціативу.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

10.05.2019


Реклама Google

Схожі записи