/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У ЄС пропонують продовжити санкції щодо Москви ще на рік

47
Фото взято з відкритих джерел

Фото взято з відкритих джерел

За інформацією агенції Bloomberg в Єврокомісії планують продовжити економічні санкції щодо Росії за приєднання Криму та Севастополя ще на один рік. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на вищезазначене джерело.

«Європейський союз не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму та Севастополя», — коментує агентство Bloomberg рішення ЄК щодо продовження санкцій, про яке йому стало відомо з власних джерел.Термін дії чинних санкцій ЄС щодо Криму завершується 23 червня. ЄС вирішив продовжити дію санкцій, оскільки стиуація щодо Криму не змінилася, відповідно Москва залишиться під блокадою до 23 червня 2020 року.

Офіційне рішення про продовження санкцій буде прийнято без обговорення і, швидше за все, на засіданні Ради ЄС 17 червня в Люксембурзі.

Нагадаємо, санкції ЄС включають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти; експорт певних товарів та технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

04.06.2019


Реклама Google

Схожі записи