/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У Києві відбудеться Форум Нових Політичних Лідерів. Як перемогти на місцевих виборах? Нові тренди політичної реальності

107

IMG_20191128_094116_786

У суботу 7 грудня у Києві пройде Форум Нових Політичних Лідерів, тема якого цього року буде присвячена місцевим виборам.

Найкращі політики, політтехнологи, PR-менеджери, журналісти поділяться досвідом та успішними практиками!

На слухачів чекатиме: корисний нетворкінг, кейси успішних виборчих кампаній та digital-інструменти, що допоможуть у перемозі!

Форум для тих, хто хоче стати місцевими депутатами, долучитись до виборчих кампаній, політологів, активістів, журналістів та студентів.

Місце проведення: Освіторія HUB, м. Арсенальна, вул. Московська, 2

Спікери:

Михайло Федоров — Міністр цифрової трансформації України, один з найкращих digital-політтехнологів світу
Тема: «Як завдяки digital перемогти старих політиків, а потім змінити країну»

Яніна Соколова — телеведуча, журналістка. Переможниця рейтингу «топ-100» кращих блогерів країни, засновниця проекту антипропаганди «Вечір», який дивляться 20 млн людей по всьому світу. Має 2 срібні кнопки YouTube за власні інтернет платформи. Започаткувала проект «Я,Ніна», який змінює життя онкохворих людей. Щомісяця збирає кров і волосся для потреби онкохворих по всій країні. Робить популярне ток-шоу Рандеву з українськими політиками.
Тема: «Як створити власний бренд та впливати на політичне життя?»

Микола Давидюк Nick Davydiuk — засновник Форуму, політолог та менеджер переможних виборчих кампаній, сертифікований спостерігач за виборами від ОБСЄ, автор книги «Як зробити Україну успішною?».

Тема: «Образ політика майбутнього: тренди та аналіз кейсів»

Кіра Рудик — політик нової генерації, політична лідерка, яка входить до ТОП-100 найвпливовіших жінок України, продала гіганту Amazon компанію за 1 млрд доларів.
Тема: «Як персональний успіх у бізнесі та  політиці трансформувати на всю країну?»

Андрій Длігач — футуролог, доктор економічних наук, один з топових стратегів і маркетологів в Україні, реалізовував понад 1500 проектів в різних сферах бізнесу, освіти і громадському секторі в Україні та закордоном.
Тема:  «Тренди майбутнього або що потрібно знати щоб бути успішним завтра?»

Міхаїль Саакашвілі — один з найбільш резонансних політиків у світі, екс-президент Грузії, якому вдалося побороти корупцію та розбудувати міста, залучити іноземні інвестиції та створити поліцію світового зразка. Один з творців «грузинського економічного дива»,  лідер «Революції троянд». У 2015-2016 радник президента України та колишній голова Одеської ОДА.

Не зволікай та приєднуйся до Нових Політичних Лідерів вже зараз: https://forms.gle/4ywnnjhBgVBGCbKr9

28.11.2019Схожі записи